Опис
Зняти будинок Київська область – комфортний варіант для життя 🌿
Зняти будинок Київська область – чудове рішення для тих, хто мріє про спокій та зручність. Сучасний котедж у Білогородці виконаний у скандинавському стилі з новими меблями та технікою. Будинок має площу 150 кв.м, включає три спальні, велику вітальню з кухнею та гардероб. Простора кухня 30 кв.м забезпечує комфорт при приготуванні страв.
Для родини створені ідеальні умови проживання. У будинку є тепла підлога, кондиціонер, камін, два санвузли та повний набір побутової техніки 🏡. Передбачено пральну й сушильну машини, посудомийну техніку, кавоварку та мікрохвильову піч.
Ділянка площею 6 соток доглянута та озеленена. У дворі ростуть фруктові дерева, є альтанка, мангал та автоматичні ворота. Гараж вміщує авто та мотоцикл 🚗. Для затишних вечорів облаштована тераса з критим майданчиком.
🔒 Цей будинок уже зданий в оренду
Але не хвилюйтеся — ми можемо запропонувати інші варіанти!
Перегляньте: 👉 Інші будинки – довгострокова оренда біля Києва
або залиште заявку, і ми підберемо щось під ваші побажання.
🧍 Для орендарів
Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте — менеджер зв’яжеться з вами та запропонує варіанти.
🏠 Для власників
Маєте будинок і хочете здати його в оренду? Просто заповніть форму — ми зв’яжемося з вами.
